OK! ŠTO JE OVO BILO? Liverpool slavio, ali najviše se govori o ‘pomračenju uma’ njegovih zvijezda

Newcastle je u derbiju trećeg kola engleske Premier lige poveo protiv Liverpoola u 25. minuti pogotkom Anthonyja Gordona nakon velike pogreške Trenta Alexander-Arnolda.

Njemu je Salah odigrao jednu bezopasnu povratnu loptu, ali Trent ju nije uspio iskontrolirati na pravi način i pustio je Gordona da se zaputi prema Alisson te mu kroz noge gurne u gol za prednost Newcastlea.

Svega tri minute kasnije nepojmljivo je kiksao i Liverpoolov kapetan Virgil van Dijk. Njemu je u kontranapadu pobjegao Alexander Isak, a Nizozemac ga je nespretno srušio s leđa na rubu kaznenog prostora, za što je dobio direktan crveni karton.

Negodovao je Van Dijk, ali sudac nije promijenio svoju odluku i poslao ga je na ranije tuširanje. Van Dijku je to bio prvi crveni karton u engleskoj Premier ligi u karijeri.

Unatoč “pomračenju uma” svojih defenzivaca, Liverpool je na kraju ipak slavio. Konačni rezultat glasio je 2:1, a golove za ‘Redse‘ postigao je Darwin Nunez, iako je do 77. minute bio još na klupi za pričuve.