Osim što je doživio nezapamćeni fijasko, Bayern će jako dugo vremena biti bez krucijalnog igrača

Senzacija nad senzacijama u Kupu Njemačke. Trećeligaš Saarbrücken je napravio pravo čudo i izbacio prvaka Bayern München rezultatom 2:1.

Susret je počeo po očekivanom i Bayern je poveo pogotkom Thomasa Müllera u 16. minuti. Međutim, dvije minute kasnije dogodio se trenutak koji je šokirao Bavarce, a možda i odlučio utakmicu.

Ključni igrač zadnje linije Bayerna Matthijs de Ligt se nakon jednog duela srušio na teren i u bolovima se uhvatio za koljeno. Odmah je bilo očito da se radi o teškoj ozljedi.

Nakon pet minuta medicinske pomoći, Nizozemac je na nosilima napustio teren, a njemački mediji pišu kako je De Ligt ozlijedio medijalne ligamente i izgledno je da će izbivati nekoliko mjeseci.

Patrick Sontheimer je započeo veliki preokret njemačkog trećeligaša pogotkom u prvoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena, a konačnih 2:1 je postavio Marcel Gaus pogotkom u 96. minuti.