OVAJ MALI JE DRUGA DIMENZIJA! Haaland zakucao loptu pod rašlje za pobjedu Borussije

U prvoj utakmici 3. kola njemačke Bundeslige Borussia Dortmund je na svom terenu pobijedila Hoffenheim sa 3:2, a gol za pobjedu domaćina zabio je Erling Haaland u prvoj minuti sudačke nadoknade.

Svi golovi postignuti su u drugom poluvremenu, a na kraju je Borussia slavila zahvaljući “projektilu” Erlinga Haalanda.

Supertalentirani Norvežanin, koji je nedavno proglašen za najboljeg napadača Lige prvaka u prošloj sezoni, u prvoj minuti sudačke nadoknade prekida kratak post od dvije utakmice bez pogotka i s par metara razornim udarcem u rašlje donosi pobjedu domaćoj ekipi.

Došla je tako Borussija do druge pobjede u prvenstvu, te je izbjegla ozbiljniju krizu, s obzirom na to da je od prethodne pobjede upisala poraze od Bayerna u Superkupu i Freiburga u Bundesligi.