OVAKO NEŠTO JOŠ NISMO VIDJELI: Susret u Konferencijskoj ligi prekinut zbog bizarnog razloga

HJK Helsinki i Aberdeen remizirali su 2:2 u dvoboju petog kola grupne faze Konferencijske lige.

Domaćin je vodio 2:0 golovima Bandea i Hostikke, ali uporni Škoti su se vratili preko MacDonalda u 41. i Duka u 56. minuti utakmica koja se igrala po velikom snijegu u Finskoj.

Sudac je susret nadoknadio četiri minute, ali se igralo čak 15 jer je dvoboj u 92. minuti prekinut na neko vrijeme nakon što su Aberdeenovi navijači počeli grudama gađati golmana HJK-a.

Spiker ih je prvo upozorio da to ne rade, a nakon toga sudac je prekinuo utakmicu dok se navijači nisu smirili.

Inače, ovaj susret nije imao posebnog značaja jer je HJK uoči ovog kola već ispao iz svih kombinacija za prolazak grupne, dok je Aberdeen samo teoretski mogao izboriti nokaut-fazu KL.