Ovakvog ga ne viđamo: Ronaldo jednim potezom na poluvremenu meča sa Sheriffom ‘zgrozio’ javnost

Igrači Manchester Uniteda upisali su tri gostujuća boda u drugom kolu Evropske lige trijumfom nad Sheriffom od 2:0.

Svoj prvi pogodak u ovom takmičenju postigao je i Cristiano Ronaldo. Portugalac je mrežu domaćina tresao u 39. minutu sa bijele tačke.

Međutim, jedan od najboljih svih vremena na poluvremenu utakmice stigao je u centar pažnje zbog groznog poteza koji se od njega definitivno ne očekuje.

Naime, jedna od djevojaka koja je radila u medicinskom osoblju Sheriffa na ulazu u tunel zatražila je da se slika sa Ronaldom, što je igrač odbio. On je samo odmahnuo rukom i nastavio ka svlačionici, što možete pogledati OVDJE.

S druge strane, djevojka je ostala uplakana i šokirana potezom najveće zvijezde ‘Crvenih đavola’. Ovo joj je možda bila i jedina prilika da ima sliku sa jednim od najboljih u povijesti nogometa, no zbog neshvatljivog ponašanja želja joj nije ispunjena.