Ovo je bilo ipak previše? Pioli izrevoltiran nakon utakmice sa Chelseajem otišao ‘predaleko’

Igrači Milana sinoć su na svom terenu poraženi u jednom od derbija četvrtog kola grupne faze Lige prvaka.

Chelsea je odigrao sjajno, te na kraju ostvario trijumf od 0:2 na gostovanju kod prvaka Italije koji će im mnogo značiti u borbi za prolaz u narednu fazu takmičenja.

Po ‘Rossonere’ je apsolutno sve krenulo loše na ovom meču, pa je tako već u 18. minutu Tomori skrivio penal i dobio direktan crveni karton. Precizan sa bijele tačke bio je Jorginho, dok je konačnih 0:2 postavio Aubameyang u 34. minutu.

Kormilar Milana, Stefano Pioli, nikako nije bio zadovoljan načinom na koji je sudac Daniel Siebert vodio utakmicu protiv Chelseaja.

Siebert je od prvog minuta prestrogo dijelio kartone, te je gotovo svaki prekršaj bio okarakterisan kao žuti karton.

Nakon utakmice Pioli nije htio pružiti ruku sudiji iz Njemačke, što se zaista jako rijetko dešava na nogometnim terenima, a kompletnu situaciju možete pogledati OVDJE.

On je prišao Siebertu sa rukama u džepovima i odlučio je da mu se obrati, dok nije poznato šta mu je tačno rekao.