Ovo je sve ono što nogometni romantičari žele vidjeti: Realova legenda pripremila show u Grčkoj!

Nogometaši Olympiacosa su u osmini finala grčkog kupa na svom stadionu pobijedili ekipu Atromitosa 4:1, a susret su obilježila dva predivna pogotka proslavljenog brazilskog beka Marcela.

Najtrofejniji nogometaš u povijest Real Madrida prvo je u 50. minuti, pri rezultatu 1:1, primio loptu na lijevom rubu šesnaesterca, izbacio se prema sredini i slabijom, desnom majstorski pogodio rašlje protivničkog gola.

Klikni OVDJE i pogledaj Marcelovu majstoriju.

Petnaest minuta kasnije, Pep Biel je odigrao loptu u prostor za Marcela, a 34-godišnji Brazilac se sjurio između dvojice Atromitosovih igrača i udarcem iz voleja, s ruba peterca, matirao nemoćnog Andreasa Gianniotisa za konačnih 4:1.

Ovo su prvi Marcelovi golovi u dresu Olympiacosa otkad je u septembru, kao slobodan igrač, iz Madrida stigao u Pirej. Podsjetimo, prethodno je u Realu proveo 15 godina, upisao 545 nastupa u svim natjecanjima i pritom zabio 38 golova, te podijelio 103 asistencije.

Kao nogometaš Reala osvojio je čak 25 velikih trofeja, uključujući šest titula La Lige i pet naslova Lige prvaka.