OVO MOGU SAMO PRAVI MAJSTORI: Šmekerski pogodak Insignea u rapsodiji Napolija

Napoli je deklasirao Crotone na stadionu Ezio Scida. Slavili su gosti 4:0 u 10. kolu talijanske Serie A. Utakmicu je obilježila golčina Lorenza Insignea.

Momčad Gennara Gattusa je kao veliki favorit ušla u ovaj dvoboj i na kraju je potpuno zasluženo došla do uvjerljive pobjede.

Gosti su poveli u 31. minuti fenomenalnim pogotkom Lorenza Insignea. Poljak Piotr Zielinski pronašao je Insignea na lijevoj strani koji je spektakularnim udarcem s 20 metara zabio za vodstvo svog tima.

U nastavku su viđena još tri pogotka u mreži Crotonea. Hirving Lozano je u 58. minuti zabio za 2:0, na 3:0 je povisio Diego Demme u 76. minuti, a konačnih 4:0 postavio je Andrea Petagna u sudačkoj nadoknadi.

Napoli je ovom pobjedom skočio na treće mjesto Serie A s 20 osvojenih bodova, tri manje i utakmicom više od vodećeg Milana.