Ovo si golman njegovog renomea NE SMIJE dopustiti: Donnarumma primio smiješan gol o kojem će još dugo pričati!

Nogometaši PSG-a na Parku prinčeva su slavili sa 4:2 protiv ekipe Nantesa u susretu 26. kola francuskog Le Championnata.

Parižani su nakon svega 17 minuta igre imali vodstvo od dva pogotka zahvaljujući Messiju i autogolu Hadjama, ali povratak gostiju počeo je velikim kiksom Gianluigija Donnarumme u 31. minuti.

Poznati čuvar mreže primio je gol zbog lošeg pokrivanja prve stative, a veznjak Nantesa Blas zabio je iz “nemoguće” pozicije.

Klikni OVDJE i pogledaj ogroman kiks Gianuigija Donnarumme.

Ganago je sedam minuta kasnije glavom nakon kornera poentirao za 2:2, a u nastavku prednost PSG-u vratio je Danilo, a pobjedu je potvrdio Mbappé u samoj završnici.