Ovo u Engleskoj nikako nisu očekivali od Haalanda, Norvežanin današnjim potezom ‘razočarao’ javnost

Manchester City danas je u gostima slavio nad Wolverhamptonom sa 3:0 u utakmici osmog kola engleskog Premiershipa.

Nevjerovatnu seriju nastavio je i Erling Haaland koji od samog dolaska na Etihad igra u zaista čudesnoj formi.

Iako se prvih 15 minuta Norvežanin skoro nije ni vidio na terenu još jednom je pokazao zašto je jedan od najboljih napadača današnjice.

Naime, Haaland se u 16. minutu meča upisao u strijelce, no na poluvremenu vidno nije bio toliko zadovoljan svojom igrom u prvih 45 minuta.

Očito je bio svjestan da je mogao mnogo bolje, a da je bio itekako neraspoložen vidjelo se i u direktnom prenosu utakmice kada je upravo bivša zvijezda Borussije Dortmund bila u centru pažnje.

Jedan od kamermana pratio je Haalanda dok je išao ka tunelu, ali napadač nije bio baš raspoložen za snimanje i rukom je grubo sklonio kameru, što je za kamermana bio jasan znak da ga prestane pratiti. Video možete pogledati OVDJE.

Taj potez nikako se nije dopao javnosti na Otoku koja je odmah kritikovala 22-godišnjaka zbog takvog ponašanja, te su mu poručili da je pokazao veliko nepoštovanje prema čovjeku koji je samo radio svoj posao.