Ovome se u Saudijskoj Arabiji sigurno nije nadao: Cristiano Ronaldo pretrpio jedno od najvećih poniženja u karijeri!

Al Nassr Cristiana Ronalda slavio je protiv Abhe rezultatom 3:1 u četvrtfinalu saudijskog Kupa kralja.

Al Nassr je poveo već u desetoj sekundi autogolom nogometaša Abhe, a na 2:0 povisio u 21. minuti golom Al Khaibarija. Za 3:0 Al Nassra poentirao je Maran, a na 3:1 u 69. smanjio je Adam.

Cristiano Ronaldo je dobio žuti karton nakon što je sudac svirao kraj prvog dijela. Portugalac, koji je stajao na sredini terena, imao je otvoren put prema golu, ali sudac je svirao kraj prvog dijela.

Bijesni Ronaldo je uzeo loptu u ruke i ljutito je napucao razočaran odlukom suca da ga prekine u izglednoj prilici za gol. Zbog toga je “požutio”.

U 87. minuti trener Al Nassra Rudi Garcia je Ronalda izvadio iz igre, a Portugalac to nije dobro prihvatio. Hladnokrvno je prošao pokraj Garcije i u bradu prokomentirao nešto na portugalskom.

Podsjetimo, Ronaldu se slično događalo u Manchester Unitedu, zatim i u reprezentaciji Portugala, a evo sada i u Saudijskoj Arabiji gdje je razina nogometa daleko niža nego što je to bio slučaj u Engleskoj ili na Svjetskom prvenstvu.