Ozbiljna glavobolja za Mourinha: Dybala se povrijedio na nevjerovatan način, sreća je kratko trajala

Nogometaši Rome večeras su u okviru devetog kola talijanske Serie A odmjerili snage sa Lecceom i slavili sa 2:1.

‘Vučica’ je odlično otvorila meč na Olimpicu i već su u šestom minutu stigli do vodstva pogotkom Smallinga.

Lecce je u 22. minutu ostao i sa igračem manje, ali bez obzira na to uspjeli su doći do izjednačenja u finišu prvog poluvremena kada je Strefezza zabio za 1:1.

Nakon samo dva minuta igre u drugom dijelu Abraham je izborio penal za Romu. Odgovornost je preuzeo Paulo Dybala i rutinski pogodio, no kada je krenuo da slavi povrijedio se.

Argentinac je poslije izvedenog penala osjetio bol u lijevoj nozi, te je odmah i napustio teren, a kako se sve to dogodilo možete pogledati OVDJE.

Napadač Rome povrijedio se na nesvakidašnji način i time zadao ozbiljnu glavobolju treneru Joseu Mourinhu. Ipak, ostaje nada da u pitanju nije teža povreda..