PA DOBRO LJUDI, ČEMU OVO? Navijači Tottenhama prešli svaku granicu dobrog ukusa i BRUTALNO izvrijeđali Ivana Perišića

Nogometaši Milana su u utorak navečer na svom terenu s minimalnih 1:0 pobijedili ekipu Tottenhama u prvom susretu četvrtfinala Lige prvaka.

Gol vrijedan pobjede postigao je Brahim Diaz u sedmoj minuti, a hrvatski nogometaš Ivan Perišić odigrao je cijeli susret za poraženu ekipu.

Perišić je u očiglednom padu forme kao i većina ‘Vatrenih‘ nakon iscrpljujućeg Svjetskog prvenstva, a navijači Tottenhama nemaju previše razumijevanja za to.

Na društvenim su mrežama brutalno kritizirali Perišića: “Hrvatski klaun je smiješan, nema nikakvog smisla da on igra u početnoj postavi“, drugi zaključuje: “Perišić je potpuno beskoristan igrač.”

Po svemu sudeći, Englezi su zaboravili da nije Perišić najveći krivac za poraz, a upravo je on spasio i jedan čisti gol Milana u drugom poluvremenu.