Pa ovaj čovjek je nevjerovatan! Cristiano Ronaldo hat-trickom srušio Tottenham na Old Traffordu

Igrači Manchester Uniteda su u derbiju 29. kola Premiershipa savladali ekipu Tottenhama rezultatom 3:2.

Bila je ovo još jedna noć u kojoj je dominirao jedan od najboljih nogometaša svih vremena, Cristiano Ronaldo.

United je odlično ušao u utakmicu. Ronaldo već u 12. minutu susreta postiže fenomenalan pogodak za prednost domaćih. ‘Spursi’ su u 35. minutu uzvratili preko Harryja Kanea koji pogađa iz penala.

No, ‘Crveni đavoli’ ipak na odmor odlaze sa jednim pogotkom više. Sjajnu akciju koju je režirao Sancho, finiširao je Ronaldo za 2:1.

Nespretni Harry Maguire je mogao biti tragičar. Naime, defanzivac Uniteda je u 72. minuti postigao autogol. Poslije svega devet minuta na scenu ponovo stupa portugalski majstor. Nakon asistencije Tellesa iz kornera, Ronaldo odlično skače i stavlja “tačku na i” za konačnih 3:2.

Momčad sa ‘Teatra snova’ je tako upisala vrlo bitnu pobjedu u nastavku borbe za plasman u Ligu prvaka.