Partizan je u osmini finala Konferencijske lige, Ricardo Gomes “nokautirao” Čehe

Nogometaši beogradskog Partizana plasirali su se u osminu finala Konferencijske lige nakon što su i u uzvratu pobijedili prašku Spartu 2:1.

Crno-bijeli‘ su u prvoj utakmici u Češkoj slavili 1:0, a pred svojim navijačima su ostvarili novu pobjedu kojom su potvrdili plasman dalje.

Junak Partizana je bio Ricardo Gomes koji je postigao dva pogotka. Prvo je u sedmoj minuti načeo goste, a u 24. minuti donio je prednost od 2:0 koju su Beograđani do kraja sačuvali.

Centarfor iz Zelenortske Republike je u 65. minuti zaradio drugi žuti karton i isključen je, ali Sparta je do kraja samo uspjela ublažiti poraz pogotkom Hlozeka pet minuta prije kraja.