Partizan osvojio veliki bod protiv jedne od najjačih momčadi Konferencijske lige

Nogometaši Partizana odigrali su neriješeno protiv Nice rezultatom 1:1 u drugom kolu grupne faze Konferencijske lige.

Nije počelo do po Partizan. Nica, koja se ovog ljeta pojačala s nekoliko velikih imena, povela je već u drugoj minuti pogotkom Joea Bryana. Izgledalo je kao da gosti idu prema rutinskoj pobjedi.

Međutim, kako se bližilo poluvrijeme kraju, tako je i beogradski klub bio sve bolji. Veliku priliku za domaćina propustio je Bibras Natcho u 45. minuti, kada mu je udarac blokiran iako se činilo da ide u gol.

Minimalnim vodstvom Nice otišlo se na odmor, a u nastavku još bolja igra Partizana i zasluženo izjednačenje. Fousseni Diabate je u 60. minuti na sjajan zabio za 1:1. Namjestio se na lijevu nogu i pogodio dalji kut Kaspera Schmeichela.

Do kraja susreta rezultat se nije mijenjao, iako su obje momčadi imale svoje šanse.

Partizan i Nice su izjednačeni nakon dva kola i imaju po dva osvojena boda. Köln ima četiri na prvom mjestu, a Slovačko je na samo jednom osvojenom bodu.