PEDRI KAO NEKAD INIESTA: Pogledajte maestralnu asistenciju kojoj se divi svijet

Nogometaši Barcelone slavili su u Bilbau u zaostaloj utakmici 2. kola La Lige protiv Athletica rezultatom 3:2.

Domaćini su šokirali goste ranim pogotkom u drugoj minuti utakmice, kada je pogodio Inaki Williams. Ipak, u 14. minuti Barcelona je uspjela izjednačiti, a gol je zabio supertalentirani Pedri.

Do kraja prvog dijela Barcelona je uspjela preokrenuti, a opet se u glavnoj ulozi našao sjajni 18-godišnjak. Njegova asistencija Lionelu Messiju oduševila je korisnike društvenih mreža i munjevito postala glavna tema hvalospjeva navijača i medija.

Pedri je Messija izbacio u čistu gol šansu dodavanjem iz snova. Petom, bez gledanja na rubu protivničkog kaznenog prostora za oduševljenje svih onih koji su pratili preko malih ekrana ili kasnije vidjeli samo snimku.