RIMSKI DERBI: Roma na pogon Kolarova i Pellegrinija do velikog slavlja!

U jednom od najvećih derbija talijanskog nogometa, “Derby della Capitale”, Roma je kao domaćin pobijedila gradskog rivala Lazio sa 3:1 pogotcima Lorenza Pellegrinija, Aleksandra Kolarova i Federica Fazija.

Roma je povela u 45. minuti pogotkom Pellegrinija nakon gužve u kaznenom prostoru Lazija. Biancocelesti su se uspjeli vratiti u susret pogotkom Immobilea u 67. minuti, ali samo četiri minute kasnije Kolarov je bombom iz slobodnog udarca vratio vodstvo Vučici.

290918Olimpico

U 86. minuti Roma je povisila na, pokazat će se, konačnih 3:1, asistent je bio raspoloženi Pellegrini, a strijelac Fazio.

Roma je ovom pobjedom skočila na peto mjesto Serie A s 11 osvojenih bodova, dok je Lazio s bodom više ostao četvrti.