Pobjeda Argentine u Brazilu, a onda totalni kaos: Policija mlati navijače, jedan krvav leži, Messi u šoku!

U susretu 6. kola južnoameričkih kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo 2026., sinoć je na Maracani Brazil ugostio Argentinu. Gosti su slavili s minimalnih 1:0.

Gledali smo izjednačeno i vrlo napeto prvo poluvrijeme. Najveću priliku imao je Brazil i to u 45. minuti. Martinelli je šutirao iz teške pozicije, ali njegov šut je blokiran.

Isti nogometaš u 58. minuti promašuje zicer. Zapravo, junak je bio Emi Martinez koji maestralno zaustavlja njegov pokušaj iz voleja.

Pet minuta kasnije stiže kazna za domaćine. Lo Celso je poslao loptu u kazneni prostor Brazila, a Otamendi skače i glavom zabija za, pokazat će se, konačnih 0:1.

Do kraja susreta Brazil je ostao s igračem manje. Igrala se 82. minuta kada je čileanski sudac Maza pokazao izravan crveni karton Joelintonu, koji je u igri ušao svega devet minute ranije.

Nakon susreta, nastao je totalni kaos. Snimku je na društvenim mrežama objavio Fabrizio Romano, a na njemu se može vidjeti koješta.

Brazilska policija mlatila je navijače Argentine. Jedan je završio na podu vrlo krvav što se jasno može vidjeti na videozapisu koji je objavio spomenuti novinar.

Vidi se kako jedan navijač jauče od bolova. A što tek reći za pogled Lea Messija? Gleda i ne vjeruje…

Klikni OVDJE i pogledaj nemile scene u Rio de Janeiru.

Nakon ovog susreta Argentina ostaje vodeća sa 15 bodova. Brazil je na razočaravajućem šestom mjestu sa sedam bodova iz šest susreta.