Popodne remija u Bundesligi, Haaland spasio Borussiju domaćeg poraza od Hoffenheima

U bundesligaškim susretima igranim od 15:30 u središtu pozornosti bio je dvoboj u Dortmundu gdje je Borussia remizirala s Hoffenheimom rezultatom 2:2.

Sancho je doveo Borussiju u vodstvo u 24. minuti, ali već u 31. minuti gosti su izjednačili preko Dabboura, a u 51. minuti Hoffenheim je potpuno preokrenuo i poveo sa 2:1 pogotkom Beboua.

Nakon toga je Borussia preuzela inicijativu, a u 57. minuti nakon lijepe akcije Haaland zabija za 2:2, ali gol je poništen nakon intervencije VAR-a. Haaland je ipak stigao do pogotka u 81. minuti za, pokazat će se, konačnih 2:2.

Bayer i Mainz su podijelili bodove u Leverkusenu rezultatom 2:2, a interesantno i preostale dvije utakmice koje su počele u 15:30 sati završene su bez pobjednika. Remizirali su i Stuttgart i Hertha (1:1), te Werder i Freiburg (0:0).