Potpuno bezidejna Barcelona kiksala protiv Eibara

Ekipa Barcelone remizirala je protiv Eibara u meču 16. kola španske La Lige na svom Nou Camp stadionu rezultatom 1:1.

Kzna za sve propuštene prilike Barcelone stigla je u 58. minuti  kada je Kike iskoristio grešku odbrane Barcelone, izašao sam ispred Ter Stegena i pogodio za 1:0.

Igrala s 68. minuta kada Ousmane Dembele koristi loptu na drugoj stativi da izjednači rezultati i vrati neizvjesnost u susret.

Domaća momčad je pokušavala doći do pogotka i pobjede, ali bez Messija je ovaj tim izgledao bezidejno, a jedinu šansu imao je Trincao u 91. minuti kada je šutirao pored gola.

Barcelona nakon ovog kola ima 25 osvojenih bodova i zauzima šestu poziciju na tabeli, dok je Eibar na 14. mjestu sa 16 osvojenih bodova.