Portugalac očito nije bio svjestan s kim ima posla: Tudor ‘pobjesnio’ nakon nesportskog poteza svoje zvijezde

Olympique Marseille hrvatskog stručnjaka Igora Tudora je kao gost sa 2:1 u dvoboju 17. kola Ligue 1 pobijedio Montpellier.

U ovom susretu svi su golovi postignuti u drugom dijelu, a Marseille je poveo 2:0 nakon što su mrežu Montpelliera pogađali Nuno Tavares u 47., dok je u 61. minuti Esteve postigao autogol.

Situacija se za Marseille zakomplicirala u samoj završnici i to nakon što je strijelac Nuno Tavares “pocrvenio” u 87. minuti i to potpuno bespotrebno.

Portugalac je s loptom ušao u kazneni prostor domaćina, a onda ju je u pokušaju efektnog driblinga izgubio. Ni s čim izazvan, s leđa je po nogama udario protivničkog stopera.

Odmah je nastala metež na terenu, umalo je došlo do fizičkog sukoba, a Tavares je potpuno zasluženo dobio crveni karton.

030123Tavares

S igračem više domaćini su do kraja uspjeli doći tek do počasnog pogotka. U 91. minuti je Savanier iskoristio kazneni udarac za konačnih 2:1 gostiju.

Marseille je ovom pobjedom zadržao treću poziciju Ligue , sa četiri boda manje od drugoplasiranog Lensa. Vodeći Paris Saint-Germain za osam bodova bježi Marseilleu.

Nakon susreta Tudor je bio bijesan na Tavaresa. “Popuno je poludio. Izgubio je razum. Čeka ga drastična kazna“, poručio je hrvatski strateg.