Potez za pamćenje: Koeman je u završnici utakmice s Granadom pokazao sav svoj očaj

Nogometaši Barcelone remizirali su sinoć pred svojim navijačima protiv Granade (1:1) u susretu petog kola La Lige.

Katalonci su još jednom razočarali svoje navijače jer su odigrali vrlo slabu utakmicu i tek u samoj završnici susreta uspjeli su doći do jednog boda.

Gosti su poveli već u drugoj minuti i čuvali su tu prednost sve do 90. minute. Barcelona je tada uspjela izjednačiti, a gol je zabio Araujo nakon odličnog centaršuta Gavija.

Nakon utakmice na velikom udaru kritika još jednom se našao trener Barcelone Ronald Koeman, a španjolski mediji tvrde da bi Nizozemac mogao dobiti otkaz u narednim danima.

Koliko je Koeman bio očajan sinoć najbolje pokazuje izmjena koju je napravio u 75. minuti. Tada je na teren ušao Gerard Pique koji je zamijenio Demira, a mnogi su bili u šoku kada su vidjeli da je Pique do kraja susreta igrao na poziciji klasičnog napadača.

Međutim, to nije donijelo neki značajan napredak u igri Barcelone, a na Koemanovu sreću Araujo je bio taj koji je uspio nekako ugurati loptu u mrežu Granade i tako spasiti Katalonce nove sramote.