Potpuni debakl Juventusa u Izraelu, City neočekivano ostao bez pobjede u Danskoj!

Nogometaši Juventusa doživjeli su poraz (2:0) u Izraelu od Maccabija Haife u 4. kolu Lige prvaka čime se torinski velikan gotovo pa sigurno oprostio od najelitnijeg klupskog natjecanja.

Omer Atzili je zabio prednost Maccabija već u sedmoj minuti na dodavanje Pierrea Cornuda. Taj pogodak razbudio je goste iz Torina koji su preuzeli inicijativu, ali do izjednačenja nisu uspjeli doći.

U 24. minuti nova katastrofa za ‘Staru damu‘. Najbolji igrač momčadi Angel Di Maria doživio je neugodnu ozljedu zadnje lože i morao je napustiti igru.

U 42. minuti kontranapad Maccabija i novi pogodak. Još jednom je Atzili strijelac, ovoga puta fantastičnog pogotka prilikom kojeg je zakucao loptu u gornji desni ugao mreže Juventusa.

U drugom dijelu vidjeli smo opsadu gola Maccabija, ali i niz sjajnih intervencija golmana Maccabija. Kako se susret bližio kraju, tako je i Juventus bio sve bezopasniji. Na kraju je ostalo 2:0 tako da Maccabi upisuje prvu pobjedu u Ligi prvaka još od 2002. godine.

Nogometaši danskog Kopenhagena i engleskog Manchester Cityja odigrali su bez pogodaka su u susretu 4. kola grupne faze Lige prvaka.

City je, očekivano, od prve minute preuzeo kontrolu nad loptom i bio je bolja momčad na terenu. U 11. minuti ‘Građani‘ dolaze u prednost nakon sjajnog pogotka koji je postigao Rodri s distance, ali je on naknadno poništen jer je Mahrez igrao rukom.

Novu veliku priliku da City dođe u prednost imao je u 24. minuti kada je sudac Dias dosudio kazneni udarac. Odgovornost je preuzeo Mahrez, ali je njegov udarac zaustavio golman Grabara.

Sedam minuta nakon toga, lijevi bek Cityja Gomez zaradio je direktan crveni karton i momčad Pepa Guardiole je u nastavku susreta igrala s igračem manje.

Do kraja utakmice rezultat se nije promijenio i dvoboj je završen rezultatom 0:0, što je za City prvi remi u ovoj sezoni Lige prvaka, nakon što su u prve tri utakmice ostvarili pobjede.

S druge strane, za Kopenhagen je ovo drugi bod u Ligi prvaka ove sezone.