POTPUNI KAOS U NBA EKIPI: Košarkaši se na poluvremenu sukobili s trenerom

Dva košarkaša Houston Rocketsa na poluvremenu susreta s Denver Nuggetsima sukobila su se s pomoćnim trenerom Johnom Lucasom, otkriva The Athletic.

Rocketsi su u drugoj četvrtini od Denvera primili čak 47 koševa, a razjareni Lucas je na poluvremenu odlučio očitati bukvicu nekim košarkašima.

Zbog manjka htijenja prozvao je najveću zvijezdu momčadi Christiana Wooda, koji je zakasnio na zagrijavanje uoči susreta i propustio testiranje na koronavirus.

Wood je zbog toga kažnjen tako što je ostao na klupi i u prvom dijelu je odigrao svega osam minuta te uhvatio tek jedan skok.

Lucas je očitao bukvicu i mladom Kevinu Porteru Jr.-u, jednom od najboljih košarkaša Rocketsa ove sezone. Kako piše The Athletic, Lucas je popljuvao njegovu igru, na što je Porter pobjesnio i bacio nešto prema Lucasu.

Ostali su ih morali razdvojiti da ne dođe do fizičkog okršaja, a mladi košarkaš Rocketsa je nakon toga usred utakmice napustio dvoranu u svom automobilu.

Što se tiče Wooda, poručio je klupskim čelnicima da ne planira igrati u drugom poluvremenu. Glavni trener Stephen Silas ga više i nije uvodio u igru te je nakon susreta izjavio da je to bila njegova odluka.

Rocketsi, koji su najlošija ekipa Zapadne konferencije, u nastavku su utakmice čak i zabili više koševa od Nuggetsa, ali zaostatak iz prvog poluvremena bio je nedostižan te je Denver upisao pobjedu 124:111.