Potpuno utučeni Koeman nakon velikog kiksa Barcelone: ‘Ovo nije normalno!’

Trener Barcelone Ronald Koeman nakon šokantnog remija protiv Levantea (3:3) poručio je da je ovakav susret gotovo nemoguće objasniti te da je on najodgovorniji za ovaj neuspjeh.

Barcelona je na gostovanju kod Levantea nakon prvog poluvremena vodila 2:0, domaća ekipa se vratila i izjednačila na 2:2, ali i novo vodstvo od 3:2 nije bilo dovoljno Kataloncima da osvoje tri boda.

Koeman je otkrio i da ga je Levante iznenadio s nekoliko akcija u nastavku utakmice.

Teško je objasniti ovakav susret, igrali smo odlično u prvih 45 minuta i imali smo pravi ritam te stvarali šanse. U nastavku nas je Levante iznenadio s nekoliko akcija, a mi nismo dobro igrali u zadnjoj liniji. Kada se takve stvari poklope onda je teško opet napasti protivnika, Levante se nametnuo i ‘ušao’ u susret“, poručio je Nizozemac.

Nakon toga je zaključio da je on kao trener najodgovorniji za ovakav rezultat Barcelone.

Ja sam trener i ja sam najodgovorniji za rezultat. Nismo imali intenzitet, svi smo se nadali da će nam 2:0 biti dovoljno za pobjedu, a na kraju nam je Levante oduzeo dva jako važna boda. Svjestan sam da me pitate za moju budućnost, tako je uvijek s trenerima, premda je teško reći što se točno dogodilo. Neke stvari se ne mogu objasniti“, kazao je Koeman i nastavio:

Nije normalno da primimo tri pogotka za 45 minuta. To se ne smije dogoditi ekipi poput Barcelone.

Barcelona je trenutno sa susretom više na drugoj poziciji La Lige. Prvoplasirani Atletico Madrid im bježi jedan bod, dok trećeplasirani Real ima bod manje.