POTPUNO ZASLUŽENO: Inter preko omraženog rivala do finala Kupa Italije!

Inter je minimalnom pobjedom 1:0 protiv Juventusa izborio plasman u finale Kupa Italije.

Prvi susret u Torinu okončan je bez pobjednika, a s obzirom na to da je bilo 1:1, u večerašnji dvoboj obje momčadi ušle su s velikim očekivanjima. No, jedna je ekipa dominirala od prve do zadnje minute.

Inter je odigrao fantastičnu utakmicu i pravo je čudo kako Juventus nije teže “stradao”. Pogotovo ako uzmemo u obzir činjenicu da su ‘Nerazzurri‘ rano poveli.

Milanski klub je u 15. minuti došao do prednosti. Barella je izbacio Dimarca samog pred gol Juventusa, a lijevi bek Intera zabija gol gostiju.

U nastavku prvog dijela nije više bilo pogodaka, a Džeko je na početku drugog dijela zabio veoma lijep gol nakon solo-prodora po lijevoj strani, ali on je naknadno poništen zbog zaleđa.

U finalu će Inter igrati protiv boljeg iz susreta Cremonesea i Fiorentine, a čini se da tu već znamo tko je izborio finale s obzirom na to da favorizirana Fiorentina ima dva gola prednosti iz prve utakmice.