Poznato zbog čega je Mario Mandžukić propustio derbi s Interom

Premda su mediji na Apeninima uoči derbija između Intera i Milana (2:1) u Kupu Italije najavljivali Marija Mandžukića od prve minute, iskusni hrvatski napadač nije se našao ni u zapisniku.

Sportitalia navodi da je problem u laganoj povredi skočnog zgloba zbog koje ‘Super Mario‘ nije bio spreman za derbi. Novu šansu za nastup imat će već u subotu kad ‘Rossoneri‘ gostuju kod Mihajlovićeve Bologne.

Podsjetimo, Mandžukić je u Milan stigao ove zime kao slobodan igrač, a za svoj novi klub je debitirao u porazu od Atalante od 3:0 u Serie A.

Inače, Inter je slavio protiv Milana sa 2:1 pogotkom u sedmoj minuti sudačke nadoknade, a susret je obilježio veliki okršaj između Zlatana Ibrahimovića i Romelua Lukakua koji su se zamalo fizički sukobili.