Pravi horor film: Nogometaš Verone je protiv Rome režirao jedan od najstrašnijih prekršaja

U utakmici 12. kola talijanske Serie A ekipa Rome je savladala tim Verone rezultatom 3:1.

Susret je bio dosta zanimljiv, a prvi pogodak vidjeli smo u 27. minutu kada se u strijelce upisao Dawidowicz i Veroni donio prednost od 1:0.

No, nakon što se proslavio, poljski nogometaš je poslije svega devet minuta napravio grozan prekršaj i zaradio direktan crveni karton na asistenciju VAR-a.

Nema sumnje da je ovo jedan od najgorih startova koji su se mogli vidjeti, a igrač Rome je vrlo lako mogao završiti karijeru.

Verona je tako ostala sa desetoricom na terenu, što je ‘Vučici’ u mnogome olakšalo u nastavku utakmice, te su već do kraja prvog poluvremena stigli rezultatski minus pogotkom Zaniola..