Pravi lider! U svlačionici Francuske suigrači šute i slušaju kapitena, Mbappe održao šampionski govor

Francuski superstar Kylian Mbappe ozbiljno je shvatio ulogu kapitena koju je dobio na utakmici protiv Nizozemske, te se u skladu s tim i ponašao.

U prvom kolu kvalifikacija za EURO u grupi B već je odigran derbi između reprezentacije Francuske i selekcije Nizozemske, a viceprvaci svijeta uspjeli su slaviti sa velikih 4:0.

Kapiten ‘Tricolora’, Mbappe, pokazao je da ima izuzetne liderske osobine. Nogometni savez Francuske nakon utakmice je objavio video na kojem se vidi početak Mbappeovog govora.

“Bravo momci, bravo, bravo! To je to! Tako moramo da počnemo utakmicu. Ne dajte im da dišu, ne dajte im ništa. Isto drugo poluvrijeme, ista stvar! Ne popuštajte! Tako mi to radimo!”, rekao je napadač PSG-a na poluvremenu.

Francuska je nakon ove utakmice prvoplasirana momčad grupe B sa tri osvojena boda, koliko ima i Grčka koja je slavila na gostovanju kod Gibraltara.

Već u narednom kolu Francuzi gostuju Ircima, dok će Nizozemci dočekati Gibraltar. S druge strane, slobodna Grčka odigrat će prijateljski meč sa Litvanijom.