PRESUDILI MU ‘KROJAČI’: Jakirović je ispucao sve kredite, već se zna tko će biti novi trener Dinama?!

U utakmici 14. kola HNL-a Varaždin i Dinamo su remizirali 1:1, a ‘Modri’ su izvukli bod pogotkom u četvrtoj minuti sudačke nadoknade.

Varaždin je poveo u 53. minuti pogotkom Drožđeka, a kada se već činilo kako bi ‘Krojači‘ mogli upisati prvu pobjedu u zadnjih 12 međusobnih dvoboja, Dinamo je poravna pogotkom Emrelija.

Trener Dinama Sergej Jakirović je u zadnjih osam utakmica na klupi zagrebačkog kluba upisao četiri poraza, tri pobjede i remi u Varaždinu.

Igra ‘Modrih‘ nije doživjela izraženija poboljšanja od kada je došao u klub, te je dojam je da to moralo puno bolje protiv Varaždina i ostalih momčadi osjetno slabijeg budžeta.

Sve je više onih koji smatraju da Jakirović zaslužuje otkaz, a u kontekstu novog trenera Dinama spominje se Goran Tomić. Nekadašnji trener Lokomotive i Rijeke bez posla je od kraja prošle sezone, kada je raskinuo ugovor s Al-Nasrom iz UAE.

Smatrate li da je Tomić pravo rješenje za užarenu klupu Dinama?