Projektil Ronalda, Juventus juriša prema obrani titule

Nogometaši Juventusa nisu dozvolili iznenađenje u 29. kolu Serie A. ‘Bianconeri’ su slavili sa 3:1 na gostovanju kod Genoe, a svi golovi pali su u drugom poluvremenu.

Dybala je prvi zatresao mrežu u 50. minuti, kad se majstorski prošetao kroz protivničku zadnju liniju i s desetak metara matirao Perina. U 57. minuti Genoin golman je ponovno bio nemoćan, kad je Cristiano Ronaldo s 20-tak metara silovitim udarcem pogodio lijevi kut.

U 73. minuti Douglas Costa je s ruba šesnaesterca pogodio suprotni gornji kut, a Perin je još jednom samo pogledom mogao ispratiti loptu. Utješni pogodak za Genou zabio je Pinamonti u 76. minuti.

Bianconeri‘ su ovom pobjedom dodatno učvrstili lidersku poziciju na tablici sa 72 boda, četiri više od prvog pratitelja Lazija. Genoa je s 26 bodova na 16. mjestu, sa samo jednim bod iznad opasne zone.