PROMAŠAJ STOLJEĆA: Nogometaš Nantesa se obrukao za “dva života” protiv PSG-a!

Aktuelni prvak Ligue 1 PSG ostvario je još jednu pobjedu u francuskom prvenstvu kada su na gostovanju kod Nantesa slavili s 3:0.

Iako su Parižani slavili relativno rutinski, sve je po Nantes moglo biti drugačije da je Moses Simon realizovao zicer u 16. minuti.

Naime, napadač porijetklom iz Nigerije dobio je odlično dodavanje saigrača i tom prilikom ostao sam ispred gola Keylora Navasa, ali se obrukao za “dva života”.

Nesretni Simon pogodio je svoju lijevu nogu i tako režirao promašaj stoljeća koji će se bez dileme dugo vremena prikazivati na društvenim mrežama.

Da stvar po ovog 25-godišnjaka bude gora, on je samo par minuta nakon promašaja morao van terena zbog povrede.

PSG je nakon ove utakmice na prvoj poziciji sa 21 bodom, dok je Nantes 15 sa osam bodova i utakmicom manje u odnosu na prvaka.