Prosinečki nakon debakla u Kupu podnio ostavku na mjesto trenera turskog prvoligaša

Turski prvoligaš Denizlispor, na čijoj klupi sjedi bivši bh. izbornik Robert Prosinečki, neočekivano je ispao u četvrtom kolu turskog Kupa od trećeligaša Turgutluspora sa 1:2.

Trećeligaš je poveo u osmoj minuti pogotkom Beshira, Denizlispor je poravnao preko Sackoa u 53. minuti, a veliki trijumf gostima donio je Ozkara u 69. minuti susreta.

Novim porazom Robert Prosinečki odlučio je podnijeti ostavku na mjesto trenera Denizlispora. Bio je to četvrti poraz u nizu za Denizlispor u svim natjecanjima, od čega treći na domaćem terenu.

Bivši izbornik nogometne reprezentacije BiH je u Denizlispor došao prije tri mjeseca i s turskim klubom je upisao tek jednu pobjedu uz dva remija i šest poraza.

Prosinečki ostavlja Denizlispor na 20. mjestu Spor Toto Süper Lig sa samo pet osvojenih bodova, tri više od fenjeraša Ankaragucua.