PSG bez većih problema gurnuo Troyes u drugu ligu i dodatno se približio novoj tituli prvaka Francuske

U utakmici 34. kola francuske Ligue 1 ekipa Paris Saint-Germaina gostovala je kod Troyesa i slavila krajnjim rezultatom od 3:1.

Svega četiri kola prije kraja sezone Parižani imaju 78 bodova na svom kontu, šest više od drugoplasiranog Lensa, dok je Troyes praktično već drugoligaš, sa samo 22 boda na pretposljednjem mjestu.

PSG je večeras poveo u osmom minutu. Vitinha je poslao loptu sa desne strane i pogodio prečku, da bi sve to pravovremeno ispratio Kylian Mbappe i zabio za 1:0. Na drugi pogodak gostiju čekalo se sve do 59. minuta, a tada se među strijelce za 2:0 upisao Vitinha.

Domaćin je pogotkom Chavalerina u 83. minutu susreta uspio da barem na trenutak vrati rezultatsku neizvjesnost, ali je samo tri minuta kasnije Fabian Ruiz postavio konačnih 3:1.

PSG će u narednom kolu Ligue 1 odmjeriti snage sa Ajacciom, dok će nogometaši Troyesa na uvijek neugodno gostovanje kod ekipe Rennesa…