PSG može i bez Messija: Parižani u novoj sezoni znaju samo za pobjede

U prvom susretu 3. kola Ligue 1 igranom u petak navečer PSG je upisao treću uzastopnu pobjede pobijedivši kao gost Brest rezultatom 4:2 (2:1), a kod Parižana još uvijek nije bilo Lea Messija.

PSG je poveo u 23. minuti preko Andera Herrere, a na 2:0 je u 36. minuti povisio Kylian Mbappé. Brest je smanjio zaostatak u 42. minuti pogotkom Honorata, da bi u 73. minuti pogotkom Idrisse Gueyea gosti još jednom došli do dva pogotka prednosti.

U 85. minuti Brest je preko Mounieja smanjio na 2:3, a u 90. minuti je Angel Di Maria pogodio za, pokazat će se, konačnih 4:2.

PSG je na vrhu Ligue 1 s maksimalnih devet bodova, tri više od Angersa i Clermonta koji imaju susret manje. Brest je s dva osvojena boda na 12. poziciji.