PSG napravio prvi kiks u novoj sezoni, Monaco je izvukao odličan rezultat s ‘Parka prinčeva’

Momčad Paris Saint-Germaina prvi kiks nove sezone Ligue 1 napravila je u četvrtom kolu protiv Monaca (1:1).

Monaco je igrao odlično prvo poluvrijeme. Do prvog i jedinog pogotka stigli su preko Vollanda u 20. minutu.

PSG je jedinu pravu priliku u prvom dijelu imao u finišu istog, kada su i Lionel Messi i Kylian Mbappe pogađali stativu.

Izjednačenje je stiglo u 68. minutu. Nakon pregledanja snimka VAR je odlučio da je penal za domaće. Odgovornost je preuzeo Neymar koji uspješno realizuje kazneni udarac za konačnih 1:1.

Do kraja utakmice ‘Sveci’ su pravili ogroman pritisak na protivnika, no rezultat je nakon svega ostao isti.

PSG je i dalje lider francuske Ligue 1 sa 10 osvojenih bodova, dok se Monaco nalazi na tek 12. mjestu sa pet bodova.