PSG po ko zna koji put na pogon svojih ‘zvijezda’ stigao do ubjedljive pobjede, Toulouse nije imao nikakve šanse

Igrači Paris Saint-Germaina savladali su ekipu Toulousea u gostima sa 3:0 u utakmici petog kola francuske Ligue 1.

Prvi pogodak čekao se 37. minuta, kada je proradila ubitačna napadačka linija Messi-Neymar-Mbappe. Francuz je dodao do Messija koji asistira Neymaru, a Brazilac pogađa za 1:0.

Igrao se 50. minut kada ‘Sveci’ stižu do drugog pogotka. Messi ponovo asistira, no ovaj put za Mbappea koji zabija za 2:0.

Posljednji pogodak pao je u 90. minutu susreta. Mbappe je šutirao snažno, a lopta se od stative odbila do Bernata koji se upisuje u listu strijelaca za konačnih 3:0.

Nakon pet odigranih kola PSG ostaje na liderskoj poziciji Ligue 1 sa 13 osvojenih bodova, dok Toulouse zastupa 13. mjesto sa pet bodova na svom kontu.