PSG ponovo teškom mukom do trijumfa, nakon preokreta savladan Angers u Parizu

Nogometaši Paris Saint-Germaina stigli su do još jedne teško izborene pobjede u Ligue 1.

‘Sveci’ su tek nakon preokreta savladali Angers rezultatom 2:1 u sklopu 10. kola.

Hladan tuš na ‘Parku prinčeva’ priredio je Fulgini kada je zatresao mrežu Donnarumme u 36. minuti susreta.

Ipak, da ne bude novih šokantnih iznenađenja skupocjeni, ali i u ovoj utakmici oslabljeni PSG se pobrinuo u drugom dijelu.

Prvo je Danilo u 69. minutu donio izjednačenje, da ibi u samom finišu, tačnije u 87. minuti preokret režirao Kylian Mbappe sa bijele tačke.

PSG je ovim trijumfom došao do 27 boda ove sezone i trenutno je ubljedljivo na vrhu Ligue 1.

Angers je na četvrtoj poziciji i nakon 10 odigranih susreta ima 16 bodova na svom kontu.