PSG u utakmici sa dosta pogodaka pobijedio Nantes, fenomenalni Kylian Mbappe ispisao povijest kluba iz Pariza

Nogometaši PSG-a su u 26. kolu Ligue 1 na svom terenu savladali ekipu Nantesa sa uvjerljivih 4:2, a Kylian Mbappe ispisao je povijest prvaka Francuske.

Priča ove večeri definitivno je Kylian Mbappe koji je pogotkom u sudačkoj nadoknadi za 4:2 postao najbolji strijelac u čitavoj povijesti ovog francuskog velikana i sada ima 201 pogodak za klub.

Domaćin je odlično otvorio utakmicu. Lionel Messi je već u 12. minutu zatresao mrežu Nantesa, a kada je Hadjam pet minuta kasnije postigao autogol za 2:0, činilo se da je sve gotovo za goste.

Ipak, u samo sedam minuta ‘Kanarinci’ dolaze do poravnanja. Prvo je u 31. minutu Ludovic Blas zabio za 2:1, da bi se nakon toga u 38. minutu među strijelce upisao i Ganago za 2:2.

Međutim, drugo poluvrijeme pripalo je Parižanima. U 60. minutu Danilo Pereira pogađa glavom i ponovo svom timu donosi prednost. Na kraju je Mbappe, što smo već spomenuli, u sudačkoj nadoknadi pogodio za konačnih 4:2.

PSG je tako sa nova tri boda povećao prednost u odnosu na drugoplasirani Marseille. ‘Prinčevi’ imaju 63 boda, a njihov veliki rival 52 i utakmicu manje. Nantes je 13. sa 28 bodova.