PSV uvjerljivo slavio protiv Arsenala, Lazio se približio nokaut fazi, golijada Fenerbahcea i Rennesa

Momčad Arsenala večeras je doživjela prvi poraz ove sezone u Europa ligi, a savladao ih je PSV rezultatom 2:0.

Domaći su do vodstva stigli tek u 56. minutu zahvaljujući pogotku Veermana, dok je samo sedam minuta kasnije prednost PSV-a duplirao De Jong za konačnih 2:0.

Ekipa Lazija je također trijumfovala na svom terenu protiv Midtjyllanda konačnim rezultatom 2:1.

Midtjylland je poveo već u osmom minutu pogotkom Isaksena, ali je Sergej Milinković-Savić na sjajan način uspio poravnati rezultat u 36. minutu. Pobjedu domaćinu donio je Pedro u 58. minutu susreta.

Utakmicu sa “kišom pogodaka” odigrali su turski Fenerbahce i francuski Rennes, dok je meč završio rezultatom 3:3.

Rennes je bio fantastičan u prvom poluvremenu, poveo je sa 3:0 pogotcima Gouirija, Terriera i ponovo Gouirija, da bi pred sami kraj prvog dijela Valencia smanjio na 3:1.

Zadnjih 10-ak minuta dosta bolja igra domaćih koji su na kraju izborili remi. Prvo je Zajc pogodio za 3:2, a konačnih 3:3 postavio je Mor dva minuta prije kraja.