PUKLA LJUBAV: Ten Hag bahatim odgovorom ponizio zvijezdu Manchester Uniteda kao nitko nikada

Nogometaši Manchester Uniteda napokon su zaustavili negativnu seriju rezultata. Na svom su Teatru snova pobijedili Brentford 2:1 u 8. kolu engleske Premier lige.

Bila je ekipa Erika ten Haga pred trećim porazom zaredom jer je rezultatski minus 0:1 imala sve do 93. minute susreta. Prije ovog susreta gubili su od Crystal Palacea u Premier ligi te od Galatasaraya u Ligi prvaka.

Mathias Jensen je u 26. minuti doveo Brentford u prednost i gosti su uspješno čuvali vodstvo sve do 93. minute, kada je ulogu totalnog junaka na sebe preuzeo 26-godišnji Scott McTominay koji je pogodio u 93. i 97. minuti za veliko slavlje domaćina.

United je tako ostvario četvrtu premierligašku pobjedu u ovoj sezoni, ali uz to ima i četiri poraza.