Pukla petarda na Mercedes-Benz Areni: Bayern razmontirao Stuttgart, Gnabry zabio hat-trick

Nogometaši Bayern Münchena ostvarili su visoku pobjedu na gostovanju kod ekipe Stuttgarta rezultatom 5:0.

Utakmica 16. kola njemačke Bundeslige je odigrana na katastrofalnom terenu Mercedes-Benz Arene, ali to nije smetalo igračima Bayerna da ostvare četvrtu uzastopnu pobjedu u njemačkom prvenstvu.

Bavarci su dominirali od samog početka, a poveli su u 40. minuti kada je nakon jedne brze kontre Sane lijepo uposlio Gnabryja na lijevoj strani, a on iz prve preciznim udarcem u matirao Floriana Müllera.

Gnabry je zabio drugi gol na utakmici u 53. minuti i to također nakon kontranapada. Thomas Müller je dodao Gnabryju koji se poigrao sa zadnjom linijom Stuttgarta i majstorski pogodio za 2:0.

U 69. minuti se Lewandowski upisao na listu strijelaca. Poljski golgeter je iskoristio krasno dodavanje Gnabryja, izašao jedan na jedan s Müllerom i zabio za 3:0.

Samo tri minute kasnije nakon još jedne brze akcije Sane je s desne strane poslao loptu u peterac, a Lewandowski je po drugi put na utakmici zatresao mrežu za 4:0.

Konačnih 5:0 postavio je danas posebno raspoloženi Gnabry. Müller je ubacio loptu s desne strane, njegov prezimenjak na golu Stuttgarta je katastrofalno reagirao, a Gnabryju nije bilo teško poslati loptu u gol za 5:0 i kompletirati hat-trick.