Rani pogodak Watkinsa bio je dovoljan za tri boda: Aston Villa srušila Arsenal

U utakmici 23. kola engleske Premier lige u subotu je Aston Villa na domaćem terenu protiv Arsenala slavila sa 1:0 pogotkom Watkinsa u 2. minuti.

Već u 2. minuti Ollie Watkins donosi vodstvo Aston Villi. Traore je ubacio za Watkinsa koji šutira, a lopta je na putu do mreže dodirnula jednog igrača Arsenala, promijenila smjer i prevarila Ryana za 1:0.

U nastavku smo vidjeli nekoliko dobrih prilika na obje strane, a istaknuli su se golmani obje momčadi. Na kraju se rani pogodak Watkinsa pokazao kao pobjedonosni.

Aston Villa se ovom pobjedom još više približila četvrtom mjestu koje vode u Ligu prvaka. Četvrtoplasirani Liverpool ima 40 bodova, a osmoplasirana Villa 35, ali i utakmicu manje od aktualnog prvaka.

Arsenal, koji je u posljednja tri susreta osvojio samo jedan bod, je na 10. mjestu 31 bodom iz maksimalne 23 utakmice.