Rapsodija Manchester Uniteda protiv Newcastlea, Ronaldo zabio dva gola u povratničkom nastupu

Cristiano Ronaldo vratio se u Manchester United nakon 12 godina i postigao dva pogotka Newcastleu u povratničkom nastupu!

United je slavio u četvrtom kolu Premier lige na Old Traffordu protiv Newcastlea rezultatom 4:1.

U samom finišu prvog dijela Ronaldo je zabio vodeći gol za domaćine. Newcastle je u 56. minuti izjednačio na 1:1, strijelac je bio Javier Manquillo.

Međutim, slavlje gostiju nije dugo trajalo, šest minuta poslije Ronaldo se još jednom upisao u strijelce i vratio United u vodstvo 2:1.

Na 3:1 povisio je Bruno Fernandes u 81. minuti sjajnim pogotkom, a u drugoj minuti nadoknade Jesse Lingard odlično se snašao u kaznenom prostoru i pogodio za konačnih 4:1.