Rayo Vallecano iskoristio najgoru utakmicu Real Madrida u sezoni i osvojio velika tri boda

Nogometaši Rayo Vallecana napravili su veliko iznenađenje pobjedom nad Real Madridom u sklopu 13. kola La Lige rezultatom 3:2.

Iako to rezultat ne otkriva, Real Madrid je odigrao najgoru utakmicu sezone sa mnoštvo grešaka koje su u konačnici rezultirale prvim porazm u sezoni.

Rayo Vallecano je stigao u vodstvo u 5. minuti nakon sjajne akcije preko Comesana, a zatim se budi i favorizovani gost.

Real je za smao četiri minute režirao preokret preko Modrića u 37., odnosno Militaa 240 sekundi kasnije.

U 44. minuti šlag na fantasitčno poluvrijeme stavlja Garcia za poravnanje rezultat na 2:2.

Pitanje pobjednika riješeno je u 767. minuti kada iz ponovljenog penala Trejo matira Courtoisa.

Rela Madrid je kiksom izgubio bodove i sada je drugi u La Ligi sa dva boda zaostatka za ljutim rivalom Barcelonom koja ima 34 boda.

Vallecano, s druge strane, zauzima osmu poziciju i nakon 13 odigranih utakmica ima 21 osvojen bod.