Razigrana Barcelona ‘pomela’ Valenciju, Aubameyang pokazao da još nije za staro željezo

Nogometaši Barcelone upisali su pobjedu protiv ekipe Valencije u gostima 4:1, a današnji dvoboj obilježio je novi napadač Katalonaca Pierre-Emerick Aubameyang koji je zabio dva gola.

Barcelone je puno bolje otvorila utakmicu i već nakon prvih 45 minuta imala prednost od tri gola razlike. U 23. minuti Alba dodaje Aubameyangu, a on lijepo zabija prvi gol za novi klub, a samo devet minuta nakon toga De Jong koristi dodavanje Dembelea i poentira za 2:0.

U prvom dijelu je Barcelona postigla još jedan gol, a strijelac je bio Aubameyang kojem nije bilo teško da sa svega nekoliko metara pretvori dodavanje Gavija u gol.

Uspjela je i Valencija preko Solera smanjiti na 3:1, ali gol je poništen. Međutim, Barcelona nije uspjela izbjeći primanje gola u 53. minuti, a i tada je precizan bio Soler.

Da Barcelona nema nikakve probleme u ovom dvoboju pobrinuo se Pedri koji majstorski pogađa u 63. minuti, svega tri minute nakon što je ušao u igru.

Barceloni je ovo bila 11. pobjeda u sezoni i sada je na 42 osvojena boda, s kojima drži četvrtu poziciju La Lige.