Razigrani Tottenham do vrha napunio mrežu Burnleya, sjajni Gareth Bale

Nogometaši Tottenhama pobijedili su ekipu Burnleya sa 4:0 u susretu 26. kola engleske Premier lige.

Utakmica je bila riješena već nakon prvih 45 minuta igre nakon što su izabranici Josea Mourinha zabili tri pogotka. Golijadu je otvorio Gareth Bale u drugoj minuti nakon asistencije Son Heung-Mina.

Igrala se 15. minuta kada je Harry Kane udvostručio vodstvo ‘Spursa‘, a onda je u 31. minuti Lucas Moura zabio treći pogodak za londonsku ekipu.

Iz drugog dijela, osim četvrtog pogotka Tottenhama kojeg je postigao preporođeni Bale u 57. minuti, vidjeli smo nekoliko još nekoliko dobrih prilika na obje strane, ali mreže se više nisu tresle.

Tottenham je ovom pobjedom skočio na osmo mjesto sa 39 bodova, deset manje od drugoplasiranog Manchester Uniteda, koji ima utakmicu manje. Na vrhu je Manchester City sa 62 boda.