Razjareni Klopp odšetao usred intervjua nakon teškog poraza: “Nemam ja živaca za tebe”

Manchester United plasirao se u polufinale FA kupa 4:3 pobjedom nad Liverpoolom na Teatru snova.

Crveni vragovi‘ poveli su pogotkom McTominaya u desetoj minuti, ali Liverpool je do odlaska na odmor došao do preokreta. Mac Allister zabio je u 44., a Salah u drugoj minuti sudačke nadoknade prvog dijela.

United je pogotkom Antonyja u 87. izborio produžetke, a ondje je susret postao još zanimljiviji. Opet je Liverpool poveo, ovaj put preko Elliotta u 105. minuti.

Međutim, United je preko Rashforda u 112. te Dialla u 121. minuti došao do plasmana među najbolje četiri ekipe kultnog natjecanja.

Menadžer Liverpoola Jurgen Klopp bio je bijesan nakon susreta, a naročito su ga naljutila pitanja novinara u razgovoru nakon utakmice.

Na pitanje zbog čega je njegovoj ekipi postalo teško u produžecima premda je intenzitet njihova glavna odlika, Klopp je odgovorio: “To je zaista glupo pitanje. Pa koliko dvoboja smo mi odigrali u posljednje vrijeme, a koliko United?

Novinar je nakon toga postavio praktično isto pitanje: “Znači, previše odigranih utakmica je problem?” na što je Klopp potpuno izgubio strpljenje i odšetao usred intervjua uz poruku: “Očigledno nisi u pravoj formi. Nemam živaca za tebe.”