Razjareni Sampaoli urlao u tunelu stadiona: ‘Mi smo krivci? Vi ste ludi’

Jorge Sampaoli, trener Marseillea, energično je branio svoje nogometaše nakon kaosa koji su izazvali navijači Nice na jučerašnjoj derbi utakmici trećeg kola Ligue 1.

Podsjetimo, susret je prekinut u 74. minuti nakon upada domaćih navijača na teren i sukoba s gostujućim nogometašima i nije završen jer su gosti odbili nastaviti utakmicu.

Sampaoli je na travnjaku i izvan njega branio svoje nogometaše. Na terenu su ga jedva smirili da ne uđe u fizički obračun s nekim od navijača Nice, a kamera u tunelu stadiona je zabilježila njegovo urlanje na jedan dio članova Nice.

Mi smo krivci? Vi ste ludi“, urlao je Argentinac prema članovima Nice koji je optužio njega i njegove nogometaše da su isprovocirali navijače vrativši bačene boce na tribine.

U trenutku prekida domaćin je vodio 1:0, a gol je zabio Dolberg u 49. minuti. Sat i pol nakon prekida na travnjak su izašli i suci. Glavni sudac Benoit Bastien je postavio loptu na korner zastavicu, dao znak za nastavak, a kako na travnjaku nije bilo gostujuće ekipe, odmah je označio i kraj susreta.

Tako će ovaj susret, umjesto odluke na terenu, epilog dobiti na disciplinskom sudu.